V dnešní době je hlavním problémem mnoha rodin uspěchaná maminka. Žena zaměstnaná, uštvaná každodenními starostmi, která v letu z práce domů probíhá samoobsluhou a horečnatě vymýšlí, co by rychlého a chutného předložila svým dětem a manželovi k večeři. Protože oni sice chápou, že maminka je také pracující osoba, ale nic to nemění na jejich přání pořádně se večer nadlábnout.
A právě této ženě, hospodyňce na začátku třetího tisíciletí, přichází na pomoc společnost Kraft Foods CR, která před pár dny uvedla na trh novinku – předpřipravený pokrm v podobě těstovin se třemi druhy omáček. Kraft Dinners je rodinné balení v elegantním obalu, kde najdete jeden sáček s těstovinami z jemné pšeničné mouky (vřetýnka nebo krátké makaróny) a jeden sáček se směsí na omáčku. Vybrat si můžete ze tří příchutí – sýrová omáčka s bylinkami, krémová houbová omáčka a tomatová omáčka. V jedné krabici je dostatek surovin pro přípravu 3 – 4 porcí chutné a vydatné večeře, kterou máte hotovou za čtvrt hodiny.
Takže nakonec vám s Kraft Dinners vyvstává jen jedna otázka – co uděláte s ušetřeným časem? ? :-) Ne, abyste ho věnovala žehlení nebo uklízení! Zahrajte si s dětmi pexeso, podívejte se spolu na video z dovolené, nebo si jen tak celá rodina sedněte a povídejte. No, řekněte, kdy jste to naposledy takhle udělali?
Chcete vynikající omáčky s těstovinami Kraft Dinners ochutnat na vlastní jazýčky a zúčastnit se naší další testovací akce? Zapojte se do soutěže na hlavní straně a prvních 25 z vás dostane všechny tři příchutě těstovin od Kraft Foods CR k ochutnání v kruhu rodinném. A když si opravdu hodně pospíšíte a budete mezi deseti prvními, vyhrajete k tomu navíc ještě pěkné tričko.
Reklama