Strašně jsem se celý rok těšila na prázdniny, ale teď začínám litovat, že přišly. Můj život je naruby a může za to ON. Vkročil do mého života nečekaně a doslova ho obrátil naruby. Normálně bych se z toho radovala, ale je tu problém – on je totiž můj bratranec. Bydlí s rodiči ve Francii, kam se odstěhovali ještě předtím, než jsem se narodila. Teď přijel na prázdniny do Čech, že si chce zlepšit svoji češtinu. A musel se ubytovat zrovna v našem domě!
Máma je z něho celá pryč a pořád mě posílá, ať mu ukazuju město a vezmu ho někam mezi kamarády. Je o deset let starší a co je nejhorší, je fantastickej, krásnej, úžasnej, vtipnej… Když jsme spolu byli na diskotéce, koupil mi pár koktejlů a tančili jsme spolu. Pak jsme šli domů a líbali jsme se. Chtěl, abych šla k němu do pokoje, ale bála jsem se, aby to naši nezjistili, a taky je to můj bratranec, tak mi to přijde hloupé.
Kámoška mi říká, ať nejsem blbá a jdu do toho, že takovýho kluka už jen tak nepotkám. Jenže i když je to jen syn od maminčiny sestřenice, stejně je to příbuzný. A tak jsem teď ve velkém dilema, co dělat. Možná vám to přijde jako hloupé, ale fakticky si nevím rady a možná mi někdo poradí, jestli třeba má podobný zážitek.

Nicol