Všechny děti milují pohyb venku v přírodě. O to víc, když je venku teplo a pohoda a příroda je přímo láká k dobrodružným, alespoň malým výpravám. Děti milují domov, a tak od prvních krůčků mají rády schovávačky, v pozdějším věku si budují své „domečky“ v bytě či na zahradě. Někdy jim říkají legračně „bunkry“ a střeží si jako ostříži své první dětské soukromí. Pokud máte zahradu či zahrádku, máme pro vás několik tipů od Chicco!

Legračním „bunkrem – domečkem“ je dětský příbytek na hraní ve tvaru rajčete. Je červený a má oblý tvar, malá dvířka a okýnka pro vykukování. Uvnitř je stoleček a dvě sedátka, má lehce sestavitelnou podlahu. Je celý z plastu a nemá žádné ostré hrany, takže nehrozí, že by si dítě při hraní v domku – rajském jablíčku ublížilo.
Pořiďte dětem jejich vlastní skluzavku! Můžete ji umístit na pískoviště, vedle dětského bazénku, na terasu… Každé dítě bude nadšené, když bude moci řádit na skluzavce se svými kamarády.
Skluzavky Chicco jsou barevné ve tvaru mrkve nebo banánu! Bezpečné a bez ostrých hran, aby se dítě nemohlo poranit. Některé z nich jsou i důmyslně sestrojené, takže dítě neleze jen po žebříku nahoru, ale hraje si na prolézačce a při tom se může klouzat.
Skluzavky jsou podle velikosti určené dětem od dvou let. Skluzavky pro starší děti jsou větší, největší může být dlouhá až dva metry, kterou ocení hlavně větší děti. Je to oblíbená zahradní hračka.
Další dětskou zahradní zábavou jsou veselá houpadla ve tvaru lilku (žlutý, fialový) či zelené fazole, na která si dítě může pohodlně sednout a houpat se. Houpadla jsou určená pro děti již od jednoho roku.
Právě teď můžete jedno takové houpadlo od Chicco vyhrát! Sledujte na hlavní straně upoutávky na soutěž s logem Chicco, odpovězte správně na soutěžní otázku a zapojte se do soutěže. Třeba zrovna vy uděláte radost svému dítěti!

Takže pojďte se houpat a klouzat! :-)