S manželem, který je Skot, jsme se seznámili, když jsem byla na rok na studijním výměnném pobytu v Edinburghu ve Skotsku. Když jsem se měla vracet, řekl, že půjde se mnou. Koupil si jednosměrnou letenku, našel si práci v místě mého bydliště, našli jsme si byt a vzali se.
Teď už jsme manželé více než rok a já každý den poznávám, jak je můj muž úžasný. Moji rodiče a můj bratr ho také mají hrozně rádi, rádi ho rozmazlují a zkrátka jsou rádi, když přijdeme na návštěvu - navštěvujeme se minimálně jednou za týden.
Ale teď řeším jeden problém. Můj muž by se rád vrátil zpět do Skotska a já si vůbec nedokážu představit, že budu tak daleko od našich (moje máma je moje nejlepší kamarádka).
Je mi hrozně smutno - což samozřejmě manželovi neříkám, ranilo by ho to. Nejvíc z toho, že třeba mí rodiče jednou potencionální vnoučata uvidí dvakrát do roka.
A protože vím, že některé čtenářky Ženy-in bydlí za oceánem, tak jsem se chtěla zeptat, jak to řeší ony. Jaký je pak kontakt vnuků k prarodičům, když se třeba moc často nevidí?

Ahoj

Katka
Reklama