Dětská pokožka je jemná a citlivá ke všem vnějším vlivům a její vlastní obranyschopnost se teprve vyvíjí s tím, jak miminko roste. Proto každá maminka potřebuje pro své děťátko kosmetiku, která je vyvinuta speciálně pro dětskou pokožku. Tu nejjemnější péči a ochranu poskytuje dětem neutrální kosmetická řada Infinite Dolcezze Chicco, která nabízí široké spektrum výrobků pro koupání miminka, jeho hygienu i ochranu jeho pokožky před sluncem.

Čisticí olej Infinite Dolcezze Oil je ideální pro dětskou pokožku, čistí ji, vyživuje a zjemňuje. Díky obsahu olivového a měsíčkového oleje pomáhá dokonale chránit i ta místa, která jsou nejvíce drážděna a vystavena vlhkosti. Olej se dobře vstřebává a nenarušuje přirozený ochranný film pokožky.
Čisticí mléko Infinite Dolcezze Cleansing Milk jemně odstraňuje z pokožky nečistoty a odumřelé buňky. Obsahuje výtažky z hlohu a heřmánku, které mají zklidňující účinky, pšeničné výtažky a mléčné bílkoviny vyživují pokožku a vytvářejí ochranný film, alantoin chrání citlivou a podrážděnou pokožku.
Čisticí ubrousky Infinite Dolcezze Milk Wipes obsahují jemnou nemastnou emulzi, jejíž složky jsou blízké svým složením pokožce, takže šetrně čistí, aniž by přitom narušily rovnováhu citlivé dětské pleti. Obsahují výtažky z růží, pomeranče, chrpy a pšenice, stejně jako mléčné bílkoviny, které zlepšují čisticí schopnost ubrousků.

Koupelová řada zahrnuje mimo jiné dětskou koupel Infinite Dolcezze Cleansing Liquid s kokosovým olejem, která je určena pro koupání miminka již od novorozeneckého věku, nedráždí oči a jemně ošetřuje a čistí.
Také koupelová pěna Infinite Dolcezze Bubble Bath díky obsahu slézu, heřmánku, pšenice a mléčných bílkovin zajišťuje dětské pokožce dokonalou péči a ochranu.
Do třetice při koupání využijete dětský šampon Infinite Dolcezze Shampoo, který je stejně jako oba předchozí výrobky balen do roztomilého flakónku ve tvaru medvídka. Tento neutrální šampon obsahuje výtažky z hlohu, heřmánku a pšenice a díky mléčným proteinům zajišťuje tu nejšetrnější péči o pokožku dětské hlavičky i o jemné vlásky.

Tyto a další kosmetické výrobky z řady Infinite Dolcezze Chicco můžete zakoupit ve firemních prodejnách Chicco nebo ve speciálních obchodech pro maminky a miminka.
Reklama