Elektrický zubní kartáček, luxusní froté ručník, dětský župan a další zajímavé dárky můžete získat, pokud budete věrni třem barvám – modré, červené a bílé. Ty charakterizují populární značku Aquafresh, která nabízí vše, co potřebujete vy i vaše rodina pro správnou hygienu. Pokud jste si právě teď koupili zubní kartáček, zubní pastu nebo ústní vodu Aquafresh, nezahazujte obal. Když nasbíráte minimálně tři čárové kódy ze zmíněných produktů Aquafresh, můžete vyhrát zajímavé dárky v právě porobíhající soutěži.
Například, když dáte dohromady tři kódy, můžete získat kosmetickou taštičku nebo veselé puzzle pro děti. Za devět kódů vám náleží luxusní froté ručník nebo plyšová veverka, za 27 kódů dostanete elektrický zubní kartáček PowerClean nebo dětský župan z jemného froté. Více informací, přesná pravidla a vyonrazení výher najdete na www.aquafresh.cz.
Až si vyberete dárek, označíte jej v odpovědním kuponu, který si můžete vytisknout zde, a odešlete na adresu: Aquafresh, P. O. Box 89, 140 21 Praha 4 a to nejpozději do 30. 9. 2002. Rozhoduje datum poštovního razítka. Výhra bude doručena poštou. Nabídka platí do vyčerpání zásob.
Reklama