Pokud čtete tuto rubriku pravidelně, možná si vzpomínáte na příběh Páji, která před necelý měsíce psala o svém vztahu s přítelem. Svěřila se, že chce vztah z několika důvodů ukončit, ale na druhou stranu je jí partnera líto. Příběh jsme uveřejnili 22. května – můžete si ho přečíst TADY - a včera, 11. června, se Pája připojila do diskuze pod článkem na podobné téma. Zajímá vás, jak tedy její dilema a rozcházení dopadlo? Přečtěte si, co napsala:

Ještě jednou já. Pro ty kdo se pravidelně zúčastňují diskuze: Měla jsem svůj příběh viz archiv 22.5. Chci se rozejít s přítelem... Byly jste zvědavé jak to dopadne. Je to tak, že přítel se tento pátek ode mě stěhuje. V tomto těžkém rozhodnutí jste mi velkou měrou pomohly i vy. Moc díky. Ničeho fakt nelituju. Když vidím, že mu není blbý balit si třeba otvírák na konzervy, odmontovávat vypínač na světlo (který byl jeho), brát si svoje propisky a jiné malosti a drobnosti, protože si tam dohromady nic nepřinesl ani nic nekoupil, tak mi je k smíchu. Balí si svojí hromadu videokazet a libuje si co v tom má peněz (a to nejsou originály). Vidí hodnoty (i ty citové) v něčem úplně jiném.
Ještě, že jsem se probudila! Důvěra už taky žádná taky není. Představte si, že mi vplácnul, že jsem se nemusela radit na internetu. Můj článek a vaše příspěvky jsem si totiž vytiskla a měla je v kabelce a pak dobře uložené ve skříni. Myslel, že mě tím dostane a vůbec mu nebylo trapný, že mi rabuje ve věcech. Naštěstí mám velkou oporu v rodičích a se vším mi pomohou i psychicky. A holky ještě něco - něco se rýsuje, ale je to zatím jen platonické…
Tak mi držte palce, ahojky

Pája

Reklama