Cestování s dětmi může být možná trochu komplikované, ale přináší nám první společné zážitky, na které se nazapomíná. Pokud si chcete cestování co nejvíce ulehčit, máme pro vás jeden tip. V letním období, kdy teplota vzduchu stoupá, je vaše miminko vystaveno poměrně vysokému riziku vzniku opruzenin. Zabránit této nepříjmnosti pomohou kvalitní plenky s vysokou mírou absorbce. Vyzkoušejte např. plenkové kalhotky Huggies Freedom. Nezávislé klinické testy ukázaly, že kojenci, kteří používali jednorázové papírové plenky uvedené značky, měli výrazně méně problémů s opruzeninami v porovnáním s ostatními plenkami.
Pokud je doplníte ještě o čistící ubrousky, neuroní vaše miminko již ani slzičku. O citlivou pokožku miminek pečují šetrně a navíc jsou na cestách velmi praktické. Pro ošetření vašeho děťátka si můžete zvolit čistící ubrousky Huggies Wipes pro citlivou pokožku nebo ty s obsahem vitamínu C a výsledek je zaručen.
Čistící ubrousky využijete nejen pro ošetření zadečku po přebalování, ale stanou se vaším pomocníkem při drobných nehodách, které vás při cestování s malým dítětem mohou potkat.
S čím vám mohou pomoci Huggies Wipes?
- snižují riziko vzniku opruzenin, které se u dětí objevují především v letních měsících
- očistí ruce před a po jídle
- očistí odřeniny
- osvěží při zvýšené teplotě
- v nouzi poslouží i jako kapesník

Na dovolené jistě náš tip oceníte a v klidu si užijete vzácné chvíle ztrávené s celou rodinou bez zbytečných starostí o pohodlí vašeho miminka.