Jsem 12 let vdaná a své manželství považuji za velmi dobré. Máme tři děti, s tím nejmladším jsem nyní na mateřské dovolené. Milujeme se s mužem 2 – 3 x týdně, což mi přijde, vzhledem k délce našeho vztahu, jako naprosto v normálu. Ostatně manžel nikdy neprojevil snahu o častější intimní styky ani o nějaké změny v téhle oblasti. Prostě jsem si myslela, že ani jednomu z nás doma nic neschází. A pak přišel šok.
Přistihla jsem manžela, jak volá na číslo, kde nabízejí ženy sexuální služby po telefonu a při tom se sám uspokojuje. Vím, že jsem se nezachovala nejtaktněji. Ztropila jsem žárlivou scénu a přinutila muže přísahat, že už to nikdy neudělá. Řekla jsem, že budu kontrolovat výpisy hovorů z našeho telefonu. Mnohé z vás by jistě postupovaly diplomatičtěji, ale já si prostě nemůžu pomoci.
Připadám si podvedená. Snažím se přesvědčovat, že tohle není přeci nevěra, že je to jen touha po něčem novém, a že si zároveň manžel vybral takovou cestu, aby mi co nejméně ublížil. Rozum to však bere úplně jinak než srdce. Ptala jsem se ho, proč to udělal, ale nedokázal to sám vysvětlit. Prý zvědavost, nic víc. Ale co když ho ta jeho zvědavost příště zavede do náruče jiné ženy? Vím, že tomu nedokážu zabránit, ale jak alespoň zabránit těm příšerným myšlenkám, které se mi honí hlavou? Jak byste se s tímhle vyrovnávaly vy? Braly byste to jako určitý druh nevěry?

Dáša
Reklama