Nadcházející léto láká k lenošení. Ať už si najdete nějaký volný den k poflakování doma, nebo na chatě či chaloupce, vždycky oceníte příjemné poležení v peřinách. Není nic úžasnějšího, než si moci trochu déle přispat, protože nemusíte vstávat do práce a žádný budík vám netrhá pavučiny snění. Samozřejmě nejkrásnější je takové ranní poleženíčko s někým, koho máte opravdu rádi, ale když máte postel pěkně sami pro sebe, to taky není k zahození.
K tomu, abyste se v ložnici cítili opravdu skvěle, napomůže příjemná atmosféra, kterou lépe než supermoderní chladné prvky jako sklo a chromy navodí přírodní materiály jako dřevo a bavlna nebo len. Ložnice jako z časů našich babiček, provoněná levandulí, kde se snoubí příjemná barva světlého dřeva s pohodovým vzhledem modrotiskového nebo kanafasového povlečení, je tím pravým místem pro vaši letní lásku.
Když ještě pokojíček doplníte romantickými obrázky, závěsy lehounkými jako letní vánek a vázou s čerstvě řezanými květinami, nikdo vás odtud nedostane ani párem koní :-) Vždyť i Jana Štefánková se v našem rozhovoru přiznala, že jejím nejoblíbenějším místem v bytě je ložnice!

Foto: IKEA
Reklama