Už na tuto sobotu 18. května připravila společnost WALMARK pro všechny malé i velké zábavné odpoledne plné her, písniček a soutěží v zoologické zahradě v Praze. Všichni, kteří přijedou, se mohou těšit na řadu soutěží o ceny, povídání o zvířatech, kouzelníky, klauny i chlapeckou skupinu A-TAK, která nabídne známé i nové písně za svého připravovaného alba.
Na pódiu budou soutěžit družstva žáků základních škol v roztodivných disciplínách a vítězové odpoledního klání získají pro svou školu celoroční pitný a vitamínový program právě od společnosti WALMARK. Ti, kteří raději zvolí procházku zahradou a prohlídku zvířat, se budou moci zúčastnit zábavného soutěžního putování po dobrodružné stezce WALMARKU, která na svých stanovištích nabídne soutěže vědomostní a dovednostní. Po procházce v ZOO se budou moci návštěvníci občerstvit v tzv. WALMARKÁRNĚ. Pro dospělé bude navíc ve speciálním párty stanu připravena poradna s odborníkem, ve které se budou moci zeptat na cokoliv. Nebude chybět ani autogramiáda hvězd (skupina A-TAK), ukázka živých zvířat a v samotném závěru bude na pódiu pokřtěn živý papoušek RELAXÁK, který od WALMARKU z rukou Marka Bendy obdrží finanční dar na jeho celoroční pobyt v ZOO.
Velké zábavné odpoledne s WALMARKEM začíná v pražské ZOO už ve 14 hodin a dle pořadatelů bude o zábavu postaráno až do pozdních hodin. Pokud tedy ještě nemáte program na sobotní den, pak jste srdečně zváni na akci WALMARK v ZOO!
Reklama