Jemné dětské vlásky vyžadují speciální péči, a to i tehdy, když jich miminko nemá na hlavičce zrovna moc. I když děti mívají koupání rády, o mytí hlavy to obvykle zas tak docela neplatí. Špatná zkušenost s pálivým šampónem, který jim natekl do očí, vede mnohé děti k hlasitému protestu. Přitom stačí tak málo – pořídit děťátku speciální vlasový šampon pro děti, který je přizpůsoben nejen pH dětské pokožky, ale také citlivým dětským očím.
Dětské šampony Johnson´s baby si už od 60. let získávají srdce maminek i dětí v mnoha zemích, protože jsou vyrobené s ohledem na jejich potřeby - jsou jemné, voňavé a díky formuli „Už ani slzu“ opravdu neštípou v očích. K dostání je hned několik druhů.

Jemný dětský šampon Johnson´s baby je díky svému neutrálnímu pH jemný jako samotná voda a jednoduše se smývá. Je vhodný již od novorozeneckého věku.

Jemný dětský šampon Johnson´s baby s kondicionérem je určen pro mytí delších a silnějších vlásků. Kondicionér o ně jemně pečuje, takže se po mytí lépe rozčesávají. Šampon nedráždí citlivou hlavičku děťátka a je tak jemný, že ho můžete používat každý den.

Jemný dětský šampon Johnson´s baby s heřmánkem pomáhá udržovat zdravou strukturu vlasů a je vhodný i pro dospělé, takže i Vy můžete mít vlasy hebké jako Vaše děťátko. Šampon oživuje světlou barvu vlasů, a díky své jemnosti je vhodný ke každodennímu použití.

Jemný dětský šampon Johnson´s baby s medem je obohacen o přírodní výtažek z akátového medu, který má zvláčňující účinky. Šampon o vlasy i pokožku hlavy jemně pečuje a zanechá vlasy přirozeně lesklé a hebké.

Jemný dětský šampon Johnson´s baby s pšeničnými klíčky. Dětské vlásky bývají jemné a slabé a tak mohou být snadno poničené. Proto potřebují speciální péči, která by obnovila jejich zdravou strukturu. Johnson´s baby šampon s pšeničnými klíčky je obohacen o přírodní vitaminy z pšeničných klíčků, které jemné vlasy posilují a tak mohou být opět čisté, zdravé a lesklé.

Všechny šampony Johnson´s baby obsahují unikátní formuli „Už ani slzu“, která je velmi šetrná k citlivým dětským očím a přesto účinně myje vlásky a pokožku hlavy. Tyto šampony ale nejsou určeny jen dětem, s úspěchem je mohou používat i dospělí.
Reklama