Každá maminka si přeje, aby se její děťátko cítilo příjemně po celý den i noc. K tomu přispívá i zdravá a čistá pokožka bez podráždění a opruzenin, které nejčastěji vznikají nedostatečným očištěním při přebalování.
Pomoc k Vám přichází ve formě dětských ubrousků, které můžete mít stále po ruce, ať už doma nebo na cestách.

Dětské textilní ubrousky Johnson´s baby jsou určeny pro péči o pokožku děťátka již od novorozeneckého věku. Pomáhají udržovat dokonalou hygienu v oblasti zadečku a to především při výměně plenek. Textilní ubrousky jsou napuštěny dětským čisticím mlékem, které z pokožky jemně a bezpečně odstraní i mastné nečistoty, které mohou při očištění samotnou vodou zůstat na pokožce a tak způsobit vznik opruzenin. Navíc ubrousky obsahují dětský olej, který dodává pokožce zvláčňující složky a pomáhá jí tak vytvořit ochranný film. Tím ji také chrání proti vnějším vlivům. Díky speciálnímu antibakteriálnímu složení chrání textilní ubrousky zadeček před vznikem opruzenin.
Jedině ubrousky Johnson´s baby obsahují unikátní složení „Už ani slzu“ a tak jsou vhodné i k čištění obličeje. Vyzkoušet je můžete i Vy např. k odličování make-upu.

Dětské textilní ubrousky Johnson´s baby používá více než 90% porodnic v České republice.

K dostání v krabičce po 72 kusech, v cestovním balení po 5 kusech a v náhradním balení po 24, 72 a 144 kusech.
Reklama