Do našich kuchyní se vrací hliník. Nikoli však jako materiál na výrobu příborů nebo hrnců, ale jako designová perlička světoznámého výrobce domácích spotřebičů se značkou Zanussi. Povrch čtveřice dokonalých spotřebičů, kterou tvoří vestavná pečicí trouba a plynová sklokeramická deska, vestavná myčka nádobí a moderní digestoř, je totiž vyroben z tzv. kartáčovaného hliníku. Jedná se o velmi současný až futuristický materiál, který je na povrchu matný, takže se výborně čistí a nezůstávají na něm šmouhy ani otisky prstů. Celkový design je doplněn černým sklem, které s chladnou krásou hliníku dokonale ladí. Ovládací prvky jsou elegantní a ergonomicky řešené.

Pečicí trouba je vybavena funkcemi spodní a vrchní ohřev, gril, horkovzdušný ohřev, rovněž funkcí pro pečení pizzy a pro rozmrazování potravin, samozřejmostí je elektronické ovládání a elektronický programátor. Samostatná plynová varná deska s hliníkovým rámem má pět litinových podpěr pro různé velikosti nádob, integrované elektrické zapalování a bezpečností pojistku hořáků.
Myčka nádobí z hliníkové řady Zanussi vyniká maximální mycí účinností za použití minimálního množství vody a elektrické energie. Navíc je její chod tak tichý (47 dB), že z hlediska hlučnosti náleží tato myčka do kategorie A. Myčka je určena pro 12 jídelních souprav, ale je možné ji nastavit i pro poloviční náplň. Volit můžete z deseti programů a pěti teplot, určitě oceníte i funkci zpožděného startu a speciální ochranu proti přetečení.
Devadesáticentimetrový komínový odsavač par je skleněný a jeho boční strany mají hliníkovou úpravu, je elegantní a dokonale konstruován. Má tři stupně otáček, tlačítkové ovládání a je doplněn halogenovým osvětlením.

Nechte se inspirovat Zanussi a vneste do své kuchyně trochu italské elegance a šarmu. Uvidíte, že vám bude lépe chutnat.
Reklama