Blíží se doba dovolených. Proč si ji nezpestřit více či méně nevinným flirtem? Pozor však je nutné dávat nejen na AIDS či nechtěné miminko, ale i na techniku svádění. V každé zemi se totiž muži lapají na něco jiného. Na co?

Ve Francii
Seznámíte-li se s nějakým Francouzem důvěrněji, musíte ho nejprve nechat vyprávět. Referovat vám bude o pařížských památkách stejně zasvěceně jako o francouzské erotické vynalézavosti či francouzském milování. Teprve až se vlastním vyprávěním vzruší, shoďte róbu. Intimní prádélko však nikoliv. Na tom i současníkům záleží stále jako za časů madame Pompadour. Žel - 70% z nich se tak k činu dostane teprve ráno, kdy už budete pravděpodobně strašně ospalá.

V Itálii
Fámy o temperamentu ohnivých Italů patří do doby Mastroianiho puberty. Dnes jich má 40% chuť na milování jednou za týden. Celá polovina Italů touží po divoké blondýnce. 44% vzrušují velká ňadra, silnější stehna i zadek, ale útlý pas. K technice dokonalého svádění patří mj. dát svému protějšku dobře najíst. Připravte se však na to, že k vlastnímu milování dojde pravděpodobně v autě.

V Maďarsku
I když má doma Maďar chleba přibitý hřebíkem, pozve vás na velkolepou večeři. Samozřejmě, něco za něco! Pozor na uherskou vyčůranost. Zamilované cukrbliky na vás bude házet takřka každý, ale to vůbec neznamená, že je z vás vedle. Taxikář vás navíc okrade, zelinář ošidí a číšník za vydatného líbání ruky vymění "badacsonyi szürkebarát" za patoky.

V Německu
Některé prameny považují Němce za sexuální pochodně, jiné za rampouchy. Pravda, nakonec ho svedete, ale musíte se vtěsnat do jeho programu. Má-li sex naplánovaný na pondělí od 21.25 do 21.47, pak je zbytečné svádět ho už v neděli odpoledne.

V Řecku
S Řekem na téma láska nevtipkujte a každé jeho vyznání berte smrtelně vážně. Aktu pod Akropolí musí předcházet poezie. Znevážení tohoto dekoru může vést k výraznému poklesu sebevědomí sváděného. A nejen sebevědomí! Pokud však akci začnete vy, pak lze poezii vynechat a jít bez okolků na věc.

Ve Španělsku
Tady pozor! 55% místních mužů odmítá jakoukoliv erotickou iniciativu žen. Jinak jsou však sentimentální, něžní, hraví jako děti. Občas napodobují středoevropský sexuální cynismus, ale ten je po prvním polibku přejde. Nesmí vás však překvapit, když uprostřed milostné akce propuknou v hlasitý smích, protože třeba zpozorovali, že vám z bradavky vyrůstá chloupek. Jsou už zkrátka takoví...

V USA
Jestli si myslíte, že jsou USA teritoriem proutníků, mýlíte se. 19% mužských zůstává nevinnými až do 40 let a 89% domorodců bude vaše byť jen malé frivolní náznaky považovat za deviaci. Jak tedy Amíka svést? Se ženatým si začněte vyprávět o jeho manželce a svobodnému ekonomicky zdůvodněte nevýhody permanentně dotovaného manželství oproti výhodám jen příležitostně dotovaných vztahů letmých.

V Turecku
Turecko je jedním velkým tržištěm. Též s gigoly. Jsou k mání už od šestnácti let a nepohrdnou ani značně opotřebovanými dámami po šedesátce. Stačí, máte-li sebou vedle sexuálních plánů i nějaké ty drobné. Vyberte si, usmějte se, ukažte mu je a bude ruka v rukávě.