Slyšeli jste tu novinu? Pomaloučku zrají třešně. To abychom léto brali vážně a pořádně se na ně připravili. Začneme koupí opalovacích krémů, plavek, ramínkových šatů a těšíme se, jak se budeme slunit a lenošit, na Costa Brava a pak na beach of Lipno.
Váš drahý se, na rozdíl od nás, těší aktivně. Neboli, kupuje šnorchly a potápěčské brýle a také drátěné pletivo na plot, fólie na jahody a antikorozní barvu na rzí prokvétající okapy. “A to budeme na té chalupě pořád jen dřít jak otroci?“ sondujeme opatrně a v duchu už přemítáme, jak změnit neradostný scénář. A protože jsme ženy-in (teligentní), vymyslíme hbitě plán: Vezmeme si půjčku - teď se tomu říká “spotřebitelský úvěr”, koupíme chytré mašinky, které udělají práci za nás. S úvěrem od společnosti Home Credit pořídíme tisíc a jednu věc - plotové elektrické nůžky, sekačku na trávu, zavlažovací zařízení a mnoho dalšího. Buď pěkně jednu po druhé, vždycky na novou smlouvu o spotřebitelském úvěru, nebo na revolvingový úvěr, (na jednu jedinou smlouvu se dá nakupovat na splátky opakovaně, až do výše částky 5 až 20 tisíc, kterou si už určíme samy). No, není-liž to úžasné? Právě tenhle systém je principem nákupní úvěrové karty YES, kterou už má polovička našich známých.
Na “yesku” také poslušně vydají peníze bankomaty u nás i v cizině. Můžeme s ní skoro všude platit nebo kupovat cokoli na úvěr (ve 3500 smluvních prodejnách společnosti Home Credit a 9500 dalších, kde přijímají platební karty MAESTRO). Díky tomu, že jsme přitakaly YES kartě, můžeme mít postupně všechno, nač si jen vzpomeneme. Už teď si sepisujeme náš budoucí, nekonečný příběh: “Nové obutí na autíčko (i na nás), bílé žaluzie a modré závěsy, (jako v tom hotelu na Costa Brava), skládací koloběžka na výlety, kapsáče, větrovky, fotoaparát...”