Nebojte, nikdo po vás nechce, abyste se v posteli místo radostnému milování oddávali pečlivě promyšlenému cvičení, ale možná vám následující triky a tipy přijdou vhod:

Pro ženy
Malý okamžik před ejakulací u muže lze vrchol oddálit a posunout technikou “squeeze”. Zmámený milenec v tak vypjatém okamžiku situaci často sám nezvládne a uvítá vaši pomoc. Stiskněte tedy na několik sekund tělo penisu těsně pod uzdičkou, avšak jemně, pokud ho drtíte, způsobujete milenci bolest. Napoprvé by vám měl muž obemknout ruku svojí tlapou a naznačit sílu stisku.
Vy sama můžete zase cvičit svůj muscullus pubococcygeus, který sídlí ve vaší pánvi a prý souvisí s uměním prožít dokonalý orgasmus. Tento sval objevíte například při přerušovaném močení při sedu na míse s roztaženýma nohama. Hodně žen o něm dobře ví a nemusí dělat takovou zkoušku, umí muscullus ovládat. Přesto je však dobré ho trénovat a co nejčastěji ho napínat a uvolňovat. Cvik má výhodu, že se dá provádět kdekoli a kdykoli, nikdo si toho kromě vás nevšimne. Pokud se s ním naučíte pracovat, obohatíte tím i váš sexuální život.

Pro muže
Víte, že při pokusech s umělým elektronickým penisem Masters a Johnson bylo zjištěno, že ženy mohou mít až 50 orgasmů po sobě? Nepropadejte zoufalství, ani sebepodceňování, i když je jasné, že elektronické muže nepředhoníte. Můžete se však snažit o to, aby byla vaše partnerka spokojenější. Jak?
Představte si, že jste právě v tom nejlepším. Aby vám slast déle vydržela, rozprostřete vzrušení hlubokým nádechem, jako by mělo prostoupit každý milimetr těla, každou buňku. Není správné zaměřit podráždění jen do genitálu, neboť pak následuje až příliš rychle výron semene. Budete-li dýchat klidně a uvolníte se, nebude ani reakce překotná.
Reklama