Od té doby, co se Žena-in před více než dvěma lety poprvé objevila na českém internetu, mají uživatelé a uživatelky serveru možnost ve dne v noci chatovat, zakládat své místnosti a případně se i ve své komůrce zamknout a probírat věci tajné a intimní. Postupem času se celá Žena-in mění, a to velkou měrou i na základě vašich přání a připomínek, takže není divu, že konečně došlo i na CHAT. Od včerejška je v provozu jeho vylepšená aktualizovaná verze, kterou určitě ocení nejen dosavadní pravidelné chatařky a chataři, ale určitě přiláká i další. Co nového chat Ženy-in přináší?
Už dříve jste si mohli založit svoji vlastní místnost a nazvat ji podle libosti, ale vždycky poté, co poslední návštěvník odešel, místnost navždycky zmizela. Teď si můžete už při jejím zakládání nastavit, jestli chcete, aby místnost zůstala zachovaná i po vaší přítomnosti, nebo jestli má po odchodu posledního zaniknout.
Vylepšení se týká i zamykání místnosti. I teď ji můžete zamknout, ale předtím si v pohodě nastavíte, pro které uživatele jsou dveře nadále otevřeny (vepíšete je do seznamu).
Je také konec marnému dobývání se do zamčené místnosti. Každý uživatel, který hodlá vstoupit, může „zaklepat“. Pak už je jen na správci nebo zakladateli místnosti, aby rozhodl, zda klepajícího pustí dál, nebo ho nechá za dveřmi…
Institut správce místnosti je zcela v kompetenci zakladatele, který si může určit svého zástupce, který po dobu jeho nepřítomnosti přebírá administrátorská práva, může ovlivňovat, kdo bude na chat vpuštěn, kdo naopak vykopnut apod.
Pokud se do vaší místnosti vtírá „prudič“, neboli osoba nevítaná, můžete ji jakožto zakladatel zařadit do ignore listu, čímž tato osoba nemá šanci do chatu vstoupit.
Nová je také služba, která umožňuje listovat kompletním chatem zpět, ale zakladatel může místnost smazat i s příspěvky, případně smazat jen diskusi a místnost zachovat.
Také má možnost svou místnost zneviditelnit pro ostatní uživatele, vyjma těch, které si sám zvolí.
Nebyl by to správný chat, kdyby se v něm nedalo šeptat (posílat vzkazy cíleně jen jednomu účastníkovi diskuse tak, aby je ostatní neviděli).

Teď už víte všechno a zbývá jen jediné – chat na Ženě-in si vyzkoušet! Dostanete se na něj klasicky přes tlačítko v horní liště, nebo tam skočte rovnou TUDY.