Jestli ve vaší rodině není internet jen čistě věcí pro dospělé, podívejte se se svými dětmi na internetový rozcestník pro celou rodinu, který se najdete na adrese www.nasedeti.cz. Kromě aktuálního seznamu akcí pro děti z celé republiky, kam může každý organizátor on-line vkládat své anonce, zde najdete přehledně řazené informace z oblastí jako sport, škola, prázdniny, internet, kultura, počítače, hry, zvířata a další. Nechybí ani přehled dětských lékařských pohotovostí a mateřských center z celé ČR, můžete si najít příslušné domy dětí mládeže a další dětské organizace z vašeho okolí.
Jestli nevíte, kam se třeba o svátcích podívat, zkuste zapátrat v rubrice Tip na výlet. Určitě tam najdete povídání o zajímavých blízkých či vzdálených cílech. Na stránce Naše děti najdete i odkaz na inzertní noviny nebo na dětské internetové projekty. Jestli vaše děti rády soutěží, ať se podívají do pravé lišty, kde kromě nabídky kulturních akcí, výstav a prázdninových pobytů najdou také seznam právě probíhajících soutěží pro děti.
Máte-li rádi čtení o dětech, škole, zdraví a rodině, pak možná přivítáte souhrn zajímavých článků, které byly na tato témata uveřejněny na nejvýznamnějších zpravodajských serverech a internetových magazínech.

Máte nějaký vlastní osvědčený tip na internetové stránky pro rodiče a děti? Podělte se s ostatními o své zkušenosti.
Reklama