Holky, chtěla bych všem na svém příkladu ukázat, jak lehké je udělat absolutní blbost, které pak litujete, ale nemůžete s tím nic dělat. Až vás někdy napadne udělat si legraci ze svého přítele a vydávat se za jinou dívku, která ho balí, tak si nechte hnedka zajít chuť.
Já tenhle nápad dostala, když jsem si se svou kamarádkou povídala o tom, jak se lidi na chatu vydávají za někoho jiného. Napadlo mě, že svého přítele překvapím a vyzkouším zároveň. Napíšu mu e-mail pod smyšleným jménem a budu ho svádět. Schválně, co bude… Kamarádka se smála a v mém nápadu mě podporovala. Spolu jsme zašly do internetové kavárny, založily e-mail pod jménem Monika a napsaly mému příteli milostný dopis. Že jsem se o něm dozvěděla od svého kamaráda, že mi vyprávěl, jaký je to skvělý kluk a že mi dal e-mailovou adresu. Myslela jsem, že mi to můj přítel třeba bude vyprávět a bude se chlubit, že mu píšou ctitelky. Ale omyl. Doma ticho po pěšině. A v „Moničině“ e-mailu nová zpráva. Od něj. Že ho těší její zájem a ať o sobě napíše víc a jestli by nešla na víno. Odepsala jsem něco laškovného, ale už mi to vtipné vůbec nepřipadalo. On s tou virtuální Monikou normálně flirtoval! Takhle si píšeme už několik dní, on doma dělá, že je všechno OK, ale v duchu určitě myslí na „ni“.
Už mi to nepřijde ani trochu legrační. Začala jsem normálně žárlit na svou virtuální svěřenkyni. Došlo mi, že kdyby se něco takového stalo ve skutečnosti, že on by do toho třeba šel taky. Že se vůbec ani trochu nebránil a ani se Monice nezmínil, že už někoho má. Ještě jsem mu nic neřekla a myslím, že ani neřeknu, prostě Moniku navždycky odmlčím. Už tak nesnesu, jak jí píše sladká slovíčka na dobrou noc. Pořád spolu jsme, ale já najednou cítím, že mu přestávám věřit. A přitom jsem si to zavinila sama takovou pitomostí.
Vím, že svůj vztah k němu jsem asi rozvrtala napořád, ale třeba někomu z vás tímhle vyprávěním pomůžu k tomu, aby se pořádně zamyslel, než začne vymýšlet kanadské žertíky.

Blanka
Reklama