Nadýchané sněhově bílé šaty s vlečkou, lehoučký závoj, romantická kytice, štěbetající družičky, elegantní ženich rozechvělý očekáváním a hromada bujarých, leč v zásadě střízlivých a spořádaných hostů. Tak vypadá v představách nejedné nastávající nevěsty opravdická svatba. Ale pozor! Stop! Ještě tomu něco chybí… Prostředí, které svou atmosférou ještě podtrhne jedinečnost slavnostní chvíle. Budete se vdávat? Zahoďte všechny předsudky, zapomeňte na nudnou obřadní síň ve vašem městě a uspořádejte veselku na zámku!
Ideálním místem, kde můžete doslova pod jednou střechou zažít svatbu jako řemen, je zámek Hrubá Skála na východě Čech. Budova zámku se tyčí na dvou pískovcových skaliscích šest kilometrů od Turnova, mezi Troskami a Vladštejnem. Historie tohoto místa sahá až do 14. století, kdy zde stál gotický hrad, který byl postupně v průběhu let přestavován a přebudováván v různých stavebních stylech. Nejslavnějším vlastníkem šlechtického sídla byl slavný vojevůdce Albrecht z Valdštejna. Po druhé světové válce byl zámek zestátněn a od roku 1962 sloužil k rekreaci odborářů.
Orea Hotel Zámek Hrubá Skála dnes nabízí ubytování v 57 pokojích, z nichž téměř polovina je komfortně zařízena a má vlastní sociální zařízení. Pro rok 2002 připravil Orea Hotel Zámek Hrubá Skála novou nabídku pod názvem „Vše pod jednou střechou“, která v sobě zahrnuje kompletní svatební servis od zajištění svatební hostiny, přes ubytování a samotný obřad přímo v hotelu až po romantickou svatební noc v zámecké kapli. Kromě toho je možné objednat si pro svatební párty nebo pro jiné slavnostní příležitosti zdejší specialitu - celého býka na rožni, typickou středověkou lahůdku.

Chcete v Orea Hotelu Zámek Hrubá Skála strávit zdarma první májový víkend se svou drahou polovičkou a zažít tak atmosféru pravého šlechtického sídla na vlastní kůži? Zúčastněte se naší svatební soutěže s OREA HOTELS a můžete vyhrát víkendový pobyt se snídaní na Zámku Hrubá Skála ve dnech 3. – 5. května 2002. Začínáme právě dnes!

Nápovědu k soutěžním otázkám najdete na stránce www.orea.cz.
Reklama