Žena, která se věnuje domácím pracem, je neuvěřitelně sexy. Tahle věta sice vypadá trochu jako agitka Sdružení žen v domácnosti, ale je to veskrze pravdivé tvrzení. Mužům se prostě líbí, když žena něco dělá. Všimly jste si třeba toho, že když vytíráte podlahu nebo myjete schody na chalupě, je z toho váš partner celý nalevo? Najednou zapomene, že si chtěl dát po obědě šlofíka, ochomýtá se kolem vás, poplácává vás po zadku a ptá se, jestli jsou děti ještě pořád na zahradě. Nebo když myjete nádobí v dřezu. Ruce máte po lokty v saponátu, drhnete zaschlá vajíčka od snídaně z talířku a najednou je u vás on a už se tulí. I Ivan Mládek kdysi zpíval písničku o tom, jak se mu jeho manželka líbí, když okopává záhonky na zahradě. Žena pracující doma je prostě k pomilování…
Podle psychologů je důvodů hned několik. Za prvé je to ženské pozadí. Ať chcete, nebo nechcete, když vytíráte schody nebo když dáváte prádlo do pračky, musíte se trochu ohýbat a vystrkovat zadeček. Atavistické pudy muže-lovce, které jsou v genech zašifrovány po staletí, si nemohou nevšimnout tak jasné výzvy. „Kde je vystrčíno, tam je dovolíno,“ říká se přece. A v celé živočišné říši nemají samičky lepšího signálu, že jsou ochotny jít na věc, než právě svoji nastavenou zadnici. Dalším příhodným stimulem, který může muži vnuknout nemravné myšlenky, je vaše bezbrannost. Když držíte v ruce smeták, mop nebo namydlený talíř, stěží se můžete nějak efektivně bránit.
Jedním z důkazů, že žena pilně pracující v domácnosti má pro muže nespornou sexuální přitažlivost, je i četný nešvar z dob dávno minulých, kdy v lepších rodinách mívali služku. Zatímco paničky polehávající celý den na sofa a utrácející čas i peníze po nákupech se jen málokdy dočkaly mužovy erotické přízně, služky a panské měly co dělat, aby od sebe odháněly pány domu a jejich dospělé syny.
Ochladlo u vás doma erotické napětí? Nekupujte lechtivé filmy. Nepředvádějte domácí striptýz. Oblékněte zástěru a dejte se do vytírání schodů nebo mytí nádobí… To by v tom byl čert, aby ten váš nezabral. :-) ;-)
Reklama