Moje spolužačka Martina byla vždy typicky sportovně založená holka, kterou do sukně maminka „rvala heverem“, dokonce si pamatuji, že ani na svoji první svatbu se nenamalovala. Prostě ten typ, který se od kluků odlišuje jen tím, že má prsa. I její první manžel byl sportovní typ, ale bohužel jim to po čase moc neklapalo, a tak se rozvedli. Martina zůstala delší dobu sama se synem, měla spoustu koníčků, dobrou práci, ale přesto jí scházelo pohlazení, milé slůvko.
Jednoho dne se v jejím životě objevil Pavel, středoškolák, o rok starší než ona, zatím svobodný. Všichni jsme jí ho moc přáli, byl pracovitý, k jejímu synovi se choval jako k vlastnímu, Martina den ode dne kvetla… po pár měsících se k Pavlovi nastěhovala a za nějakou dobu si ho i vzala. Už v době svatby jsem jen němě pozorovala, jak se začíná líčit a zprvu jí to docela slušelo… Jenže teď po několika letech manželství mi začíná s prominutím připomínat svým oblečením a líčením pouliční holku – bohužel trošku přestárlou. Několikrát jsem s ní na toto téma mluvila, ona ale jen říká, že nechápe, proč když někdo chce vypadat sexy, tak mu jiní říkají, že je to děsný.
Ale já sama se ráda oblékám sexy, ale podle mne, když se někdo obléká od hlavy po paty jako holky na E55, tak to není to pravé ořechové. Navíc se i tak líčí. Ale jen když jde někam spolu s Pavlem. On jí v tom velice podporuje, většinu těch jejích sexy oblečků jí sám koupil, dokonce mi jednou prozradila, že se takto obléká i doma, protože to Pavla patřičně rozpaluje. Ono se říká, že když je chlap ve 35 ještě svobodný, tak to určitě není samo sebou - možná, že do té doby řešil potřeby sexu právě s dámami nejstaršího řemesla a prostě si na jejich styl oblékání zvykl, nevím…
Mám Martinu pro její povahu moc ráda, ale už opravdu nevím, jak jí rozumně říct, že to s oblékáním a líčením fakt přehání. Dokonce mám pocit, že jí to ubližuje i v jejím zaměstnání. Ona sama to necítí, snad dohání, co za ty roky zameškala, a nedokáže odhadnout tu pravou míru. Navíc cítí podporu svého muže, který je opravdu moc hodný a milý člověk.

Pavla
Co si myslíte vy? Je v dnešní době ještě hranice mezi sexy oblékáním a tím, jak se oblékají prostitutky? A lze určit hranici? Co podle vás ještě je sexy oblečení a co už hraničí s uniformou prostituky?
Reklama