Propadly vaše děti mánii brýlatého čarodějnického učně Harryho Pottera? Přečetly všechny dosud vyšlé díly už několikrát, vědí všechno o famfrpálu a bájných zvířatech, bradavice pro ně nejsou výrůstky na těle, ale hrad? Vytoužený film už viděly nebo se ho chystají shlédnout v nejbližších dnech? Na zdi jejich pokoje visí plakáty s Harrym, kterého mají i na triku, na školním penálu, na ložním povlečení, prostě všude? Tak to už jim chybí jen jedno – PC hra Harry Potter and the Philosopher´s Stone (Harry Potter a Kámen mudrců)! Mimochodem – možná se bude líbit i vám… :-)
Opusťte svět bez kouzel a zapište se do školy čarodějnictví a kouzelnictví v Bradavicích. Staňte se Harry Potterem, čarodějnickým učněm, snažícím se ovládnout všechny čáry a kouzla ve světě plném dobrodružství, zábavy a nebezpečí. Díky této graficky pěkně vyvedené hře se hráč převtěluje do postavy Harryho Pottera, který nastupuje do Bradavic a začíná cestu za poznáním tajemství vlastních magických schopností. Cestou prozkoumá bradavické chodby a okolí, stane se čarodějem, bude se učit hrát Famfrpál, sbírat předměty nutné k vyřešení hádanek, stane se odborníkem v používání kouzel a lektvarů, bude objevovat tajné chodby a místa a potká všechny známé postavy z magického světa J. K. Rowlingové.
Hru Harry Potter and the Sorcerer´s Stone koupíte ve specializovaných prodejnách, více se dozvíte na stránkách distributora společnosti Cenega www.cenega.cz.

Právě teď mají tři z vás šanci vyhrát PC hru o Harry Potterovi v naší nové soutěži, která právě dnes začíná v rubrice Hrajte a vyhrajte.