Všimla jsem si kolik reakcí se objevilo pod článkem o ženě, která spí s manželem své kamarádky. Trochu vím, o čem to je, i když moje zkušenost je ještě jiná. A díky ní jsem se naučila, že člověk si nemá nikdy myslet, že už vyzkoušel všechno. Jsem vdaná a mám malé dítě. Moje nejlepší kamarádka je sice svobodná, ale žije se svým přítelem už dlouho v docela pohodovém vztahu. Loni před vánoci jsme se sešly u ní doma, že budeme spolu péct cukroví. K tomu jsme si otevřely láhev vína, aby se nám líp pracovalo. A pak jsme si ještě daly několik grogů. Tak jsme se během jednoho odpoledne docela zřídily. Ani nevím, jak to přišlo, ale jak jsme byly opilé, začaly jsme se líbat a mazlit. Nakonec jsme si to spolu rozdaly.
Střízlivá bych to nikdy neudělala, ale líbilo se mi to. Horší bylo, že se najednou rozrazily dveře ložnice a v nich stál nasupený její přítel. Myslel si asi, že má Jana v posteli chlapa. Byl v šoku. Docela bych řekla, že tohle byla pro něj ještě větší rána. Možná by i snesl, kdyby mu zahnula z chlapem, ale ženská? To ho dostalo. Neřekl ani slovo. Jen se otočil a šel do hospody. Já jsem pak jela domů a Jana mi ráno volala, že se strašně zhádali a že na mě její přítel žárlí. Prý už se nesmíme vidět a že mám být ráda, když to nepoví mému muži. Od té doby jsem se s Janou viděla několikrát. A jednou jsme si to zopakovaly. Zase jsme se na to namazaly.
Ptala jsem se svého muže, jestli by mu vadilo, kdybych spala s ženou. On se jen smál a říkal, že by to bylo bezva, ať nějakou přivedu do trojky. Docela by mě zajímalo, co by říkal, kdybych přivedla Janu…

Hela
Reklama