Každý den se ocitáme na nějaké křižovatce. Nemám teď na mysli křižovatku dvou nebo více ulic, ale křižovatku osudů. Kdyby bylo všechno tak jednoduché, jako jsou silniční pravidla! Ale není. Tolikrát stojíme před nějakým rozhodnutím a nevíme, jak dál. Přesto se stále musíme rozhodovat. Když váháme, zda si dát k obědu řízek, nebo svíčkovou, tak to ještě jde. Ale pokud má naše volba nějaké širší souvislosti, případně souvisí s láskou či dalšími komplikovanostmi, pak je každá rada drahá. Ne, neslibujeme vám, že vyřešíme vaše životní dilema nebo že vám řekneme, co vás čeká. My vám nabízíme možnost, zahrát si na osud. A ještě přitom vyhrát lákavou cenu!
Ve speciálním Valentýnském auditoriu si přečtěte příběh. Ten příběh nemá konec. Čeká na vás a na vaše nápady. Pokuste se domyslet, jak to dopadne. Je to na vás. Ve vašich rukou leží nejen osud hrdinů onoho příběhu, ale také osud váš. :-) Nejlepší autor, kterého zvolí jednoduchým hlasováním čtenáři Žena-in.cz, získává výhru v podobě romantické večeře ve dvou v hodnotě 1000 korun.
Lahodná krmě a mámivé nápoje na vás čekají v příjemném prostředí restaurace Bloody Freddy ve Vejvodově ulici číslo 6 v Praze na Starém Městě. Dalších pět úspěšných pisatelů se může těšit na zajímavou knihu o sexu z nakladatelství Svojtka.

Svatý Valentýn je tady už za 10 dní! Zapojte se do soutěže hned teď a pokud vás osvítí múza, máte po starostech, kam na Valentýna vezmete svou lásku na večeři. :-)

Přístup do soutěže je ze speciální valentýnské stránky Ženy-in.cz (odkaz na hlavní straně - bude zprovozněn dopoledne), z hlavní strany Diskutáren a nebo přímo TUDY.
Reklama