Se svým současným přítelem jsem se potkala na ulici. Prostě mě oslovil na zastávce tramvaje a pozval mě na kafe. Byl mi nějak sympatický, tak jsem si s ním šla sednout a vyklubal se z něj docela fajn chlap. Pak jsme se ještě několikrát viděli. Zašli jsme do kina, na diskotéku, byli jsme spolu lyžovat. A najednou mi došlo, že s ním chodím.
Vlastně se nic špatného neděje. Ale já mám dilema. Pořád si říkám, že ho vlastně neznám a vím o něm jen to, co o sobě povídá. S žádnými jeho kamarády jsem se ještě neviděla, rodiče prý bydlí daleko odtud. Jediné, co mi řekl, je to, kde pracuje a jakou školu studoval. Ale ani to není vlastně jisté, protože do práce za ním chodit je mi hloupé a o tu školu si taky nijak nezkontroluju. Připadám sama sobě jako podezřívavá bláznivka, ale pořád mám obavy se s ním víc sblížit, když je tak cizí. Možná bude důvodem to, že všichni kluci, se kterými jsem předtím chodila, byli z mého okolí (ze školy nebo z práce). Jsem z toho celá nesvá a podrážděná, a možná se k němu někdy chovám i dost divně.
Mám ho ráda a nechci ho ztratit. Jak to teda mám navlíknout, abych se o něm dozvěděla víc a byla si jistá, že je opravdu takový, jaký si myslím, že je?

Veronika
Reklama