Určitě mi dáte za pravdu, že současné slunečné počasí přímo vybízí k lenošení. A to ještě ani nezačalo léto! Buďte na sebe trochu hodní a dopřejte si idylického posezení na zahradě, na terase nebo na balkóně. Povalujte se doma i na chatě. Prostě užívejte si zaslouženého odpočinku, ať je jen víkend, nebo pořádná dovolená.
Co k tomu potřebujete? Každopádně pohodlné křesílko, lehátko nebo rovnou romantickou houpačku. Na prvním obrázku se můžete nechat inspiroval letní sestavou zahradního nábytku z aktuální nabídky nábytkového obchodního domu Ikea. Světlé dřevo a pruhovaná potahovka doslova evokují letní pohodu, chybí už jen pořádný džbánek sangrie, polárkový dort s čerstvými jahodami a roztažený slunečník, který vás ochrání před prudkým sluncem.
Pro romantiky a zamilované je určena pohodlná houpačka v červenobílém desénu, která je doplněna širokou markýzou, jež vytvoří příjemný stín a komorní atmosféru.
Pro samotáře a ty z vás, kteří rádi chytáte bronz, je ideální plátěné skládací lehátko, kde jsou tradičná pruhy nahrazeny letními motivy v modré barvě. Jestli budete na tomto lehátku posedávat kolem poledne, raději si na hlavu nasaďte slamák, ať předejdete úpalu nebo úžehu.

Foto: IKEA
Reklama