Určitě už jste všudemožně nejmíň stokrát četli, jak na to, aby váš sex byl ten nejúžasnější, váš milenec ten nejvzrušenější, vaše milování to nejněžnější a váš orgasmus ten nejintenzivnější. Tak jo, nebudeme opakovat stokrát omleté. My vám poradíme jak na to, když chcete mít hodně mizerný sex. :-)

1. Milujte se zásadně v době, kdy se do toho jednomu z partnerů nechce. Ideálními okamžiky je čas přímého přenosu nějakého finálového utkání v hokeji nebo fotbale, půlhodina před příchodem návštěvy nebo čas návratu jednoho z vás z noční směny.
2. Další tip se dá velmi dobře praktikovat právě teď v době žranic – před sexem se hodně najezte, čím více chodů, tím lépe. Vaše tělo pak bude všechny své síly vkládat do zpracovávání pokrmu a na sex nebude mít ani pomyšlení. Pro zaručený výsledek zařaďte do jídelníčku luštěniny, květák, kapustu a česnek.
3. Do postele se odeberte zásadně až poté, co jste si mocně přihnuli alkoholu. Pokud přímo neusnete, určitě si sex ani trošku neužijete.
4. Důležitá je také psychická příprava – ve chvílích milostné předehry partnerovi vyčtěte, že je závislý na matce, že po sobě nedává dolů prkýnko na toaletě a že jste kvůli němu nemohla jet studovat do zahraničí, protože vám udělal dítě ještě na vysoké. Jestli se pak ještě bude chtít milovat, určitě to bude propadák…
5. Milujte se mlčky, nedávejte najevo svoje pocity, zhasněte a zatáhněte záclony a své (zcela jistě nedokonalé tělo) schovejte do noční košile s dlouhými rukávy a zapínáním ke krku. Nějak si to odtrpte, nesnažte se o zlepšení a neměňte polohy.

Jedna antirada na závěr: Pokud se ale přece jen chcete milovat úžasně, něžně a intenzivně, vykašlete se na všecky poučky a prostě se milujte. Však vy už nějak přijdete na to, jak to je správně, ne? ;-)