Potkala jsem včera cestou z práce kamarádku. V očích měla šílený běs a říkala, že by si moc ráda popovídala, ale že teď nemá čas, protože musí letět. Shání prý dárek pro manžela, ale pořád nemůže kápnout na ten pravý. Že mu chce udělat velikánskou radost, ale nenapadá ji nic jiného než trapárny jako oblékání, knihy nebo cédéčka, což všechno sice ten její ocení, ale nezblázní se z toho blahem. „Tak mu kup sud piva a je to,“ smála jsem se. „A pak pojď se mnou na kafe.“ „Kdepak, kdepak, však já něco vymyslím,“ odpověděla s nepříčetným výrazem a zmizela mi v davu.
Tak mě napadlo – co vy dáváte svému milému jako tutovku? Koupíte mu něco podle své úvahy? Dostáváte na podzim seznam podobný těm, co píší vaše děti Ježíškovi? Vodíte svého miláčka po obchodech a vyptáváte se nenápadně, co se mu líbí? Nebo slídíte po informacích u jeho sourozenců či kamarádů? Já vím, je to problém, kápnout druhému do vkusu. Tím spíš, když je to chlap. Jak má chudák ženská vědět, co mu přijde jako báječné překvápko? Možná snad v období zamilovanosti se bude rozplývat i nad růžovým plyšovým slůnětem, ale po létech soužití? To ho rozvášní spíš rybářská souprava nebo nová hra do Playstation…
A nebo buďte odvážná a zkuste realizovat vánoční překvápko, o kterém se tady na Ženě diskutovalo loni v prosinci. Svlékněte se do naha, ovažte se mašlí a naaranžujte se pod vánoční stromeček. Jestli ho tohle nerozpálí, tak už nic! :-) A nezapomeňte pak napsat, jak to dopadlo… ;-)

Jak u vás doma probíhá výběr dárku pro partnera? Umíte se mu trefit do vkusu, nebo spoléháte na osvědčenou jistotu kniha+voda po holení+košile? Podělte se o své zkušenosti s ostatními tady a teď!
Reklama