Lámete si hlavu, co dáte pod stromeček svým dětem. Plyšáků už mají hromady, oblečení jim radost určitě neudělá, walkman už dostali loni? Co takhle zkusit udělat radost zároveň sobě i jim za pomoci CD ROMů z edice české softwarové firmy Terasoft? Děti budou mít radost že dostaly zajímavou interaktivní hračku a vy je zase nenásilně přimějete věnovat se trochu školním záležitostem.
Například výukové programy Terasoftu určené pro procvičování českého jazyka jsou podle recenzí odborníků na velmi vysoké úrovni a patří k nejprodávanějším výukovým titulům u nás. Vaše děti je využijí nejen při procvičování probírané látky, ale také třeba při přípravě na přijímací zkoušky na střední školu. Za pozornost stojí například novinka - cenově zvýhodněná sada tří titulů za cenu dvou TS Český jazyk I, II, III.. Do tohoto souboru byly zařazeny nejnovější verze těchto produktů, kde zůstaly zachovány hlavní přednosti - efektivnost, velký rozsah procvičované látky a snadné ovládání. Přepracováno bylo prostředí programů a přibylo mnoho nových funkcí.
Jestli vaše dětičky do školy ještě nechodí, nebo patří mezi nejmladší školáky, určitě se jim bude líbit některý ze zábavných CD ROMů Terasoftu, které je hrou a nenásilnou formou lecčemu naučí. Například produkt s názvem Alenka a věci kolem nás je volným pokračováním mimořádně úspěšné edice programů TS Dětský koutek. CD ROM je doslova nabitý pohádkami, písničkami, zábavnou výukou a spoustou skvělých her (pexeso, puzzle, omalovánky..), které s dětmi procvičí mozek, pozornost, schopnost koncentrace a logické uvažování. Průvodcem po celém titulu je zvídavá holčička Alenka. Dalším zajímavým titulem jsou Martínkova zvířátka pro děti od 3 do 9 let. Tento didaktický multimediální CD ROM je plný spousty krásných fotografií a videozáběrů ze života zvířátek. S nimi děti prožijí velká dobrodružství a získají mnoho nových vědomostí a hravou formou si upevní a procvičí své znalosti, pozornost a schopnost koncentrace.

Více informací a elektronický obchod najdete na http://www.terasoft.cz.