Možná i vaše rodina se shlukuje pravidelně po večerech u televizní obrazovky a propadá vášni v podobě vědomostní hry, ve které se dají vyhrát částky, jež berou dech. Možná i vaše děti vykřikují do zšeřelého pokoje správné odpovědi a chytají se za hlavu nad nešťastným osudem hráčů ve studiu. Tak právě pro vaši rodinu bude tím pravým dárkem pod stromeček nová stolní hra „Chcete být milionářem?“, která se nedávno objevila na pultech.
Velmi pěkně zpracovaná hra je určena pro dva a více hráčů od čtrnácti let, ale možná budete překvapeni vědomostmi vašich mladších dětiček. Hlavní součástí hry je 484 kartiček se soutěžními otázkami, pak je tam 16 kartiček s odpověďmi A, B, C nebo D, deska pro moderátora, tabulka pro zapisování skóre a nechybí ani desetimilionová bankovka pro vítěze.
Princip hry je jednoduchý a ve své podstatě velmi podobný principu pravé „milionářské“ televizní hry. Zapněte tedy své mozkové závity, povolejte příbuzenstvo a dejte se do lítého boje o milióny. Co na tom záleží, že za tyhle peníze si nic nekoupíte. A když budete mít trošku štěstí, neshodíte se před svými dětmi školou povinnými, když nebudete vědět, která hora je na světě nejvyšší nebo kdo složil Mou vlast. :-)

Právě teď s námi můžete soutěžit o tři hry Chcete být milionářem, které mohou zpestřit nejeden sychravý zimní večer vaší rodiny.