I když máte možná právě teď na mysli důležité věci jako co koupit tchýni k vánocům, kolik mouky a Hery budete potřebovat na cukroví a jak v co nejkratším čase a za co nejmenší námahy uklidit celý byt – uklidněte se. Zastavte se v tom všelikém předvánočním běsnění. Udělejte si pohodu, relax, leháro… A ještě to celé okořeňte špetkou lásky a romantiky ;-)
Nepotřebujete k tomu nic moc zvláštního. Stačí příjemně vyhřátý byt, láhev vašeho oblíbeného vína, pár jednohubek, romantická hudba a hlavně – aromatické svíčky nebo aromalampičky. Provoňte svůj domov exotickými vůněmi jasmínu nebo ylang-ylang, teď před Vánoci se hodí i citrusy a hřebíček či vanilka. Udělejte si klid, vypněte mobil a odpojte telefon.
Nebo si napusťte vanu, nakrájejte si pomeranče a mandarinky, naházejte je do vody a šup tam za nimi. No jistě, oba dva. Žádné vymlouvání, že se do vany společně nevejdete ;-) Kolem dokola rozsviťte vonné svíčky a nechte se unášet romantickou atmosférou. Protože žádný stres vám nestojí za to, abyste kvůli němu zanedbávali lásku. Je to tak? :-)

Právě teď s námi můžete soutěžit o vonné svíčky Healing Garden, se kterými se váš domov promění v oázu klidu, pohody a lásky.
Reklama