Nosí vaši uličníci ze školy pořád všelijaké nesympatické známky z češtiny, matiky, jazyků a dalších předmětů? Tráví raději svůj čas u počítače než nad učebnicí? Jděte na to chytře a dejte jim k Vánocům nějaké CD ROM z nabídky firmy Terasoft.
Tato česká firma se výrobou as prodejem výukových programů pro školy i pro soukromé účely zabývá už od roku 1992. Nejdříve firma svoje produkty dodávala výhradně do škol, ale v současné době si získává stále více zákazníků i mezi běžnými uživateli. Podle recenzí v odborných časopisech se programy Terasoft řadí ke špičce v oblasti výukových programů pro ZŠ, díky velmi dobrému grafickému zpracování, interaktivitě, vhodně volené nápovědě a snadnosti ovládání. Používají se ve více než 2500 škol po celé republice.
Především rodiče nezbedných školáků ocení výukové a procvičovací programy z oblasti českého jazyka (pravopis, diktáty, rozbory aj.), angličtiny, němčiny, matematiky, biologie nebo zeměpisu. Pro nejmenší školáčky a předškoláčky nabízí Terasoft zábavné hry, pohádky a písničky, pomocí kterých se děti nenásilně učí různým vědomostem a dovednostem. Mezi programy pro nejmenší najdete takové tituly jako Dětský koutek, Alenka a věci kolem nás nebo Martínkova zvířátka. Dalším zajímavým produktem z nabídky firmy Terasoft – a to nejen pro školy – je CD ROM Sexuální výchova.

Více informací a internetový obchod najdete na www.terasoft.cz

Právě dnes začíná na našem magazínu soutěž o CD pro nejmenší a Český jazyk od Terasoftu. Zapojte se do ní i vy!
Reklama