Máte doma malou “maminku“? A má ten správný kočárek? Pokud ne, přečtete si o našem vánočním tipu právě pro malé maminky! A pokud budete mít štěstí, zúčastníte se naší soutěže, můžete takový kočárek od Chicco vyhrát!
Firma Chicco již dlouhá léta nabízí na našem trhu skoro vše, co potřebuje maminka pro miminko. Nejen pro miminko, ale i pro větší děti – nejrůznější hračky, které jsou vyrobeny s ohledem na věk dítěte velice prakticky a chytře. Navíc veselý design upoutá každé dítě. Letos před Vánoci představuje Chicco novinku – nabízí „malým maminkám“ – holčičkám předškolního věku kočárky pro panenky, které jsou vyrobené podle předlohy skutečných kočárků pro miminka. A to nejen hluboké kočárky pro nejmenší miminka, ale i sportovní modely – golfáče. Malé modely jsou opatřené látkovými potahy jako velké kočárky a jsou podobně funkční – mají nastavitelné rukojeti, odpérovaná kolečka, síťku na malá zavazadla… Hluboký kočárek má jako zajímavost pro malou maminku i funkční deštník ze stejného nepromokavého materiálu, jako je potah samotného kočárku. Model golfky nabízí malým holčičkám pro jejich panenku i přidělávací autosedačku. I autosedačka je přesná kopie skutečné autosedačky. Vše je vyrobeno tak, aby malé maminky měly opravdu pocit, že hra „na maminku“ je skoro skutečná – mají přece stejný kočárek, jako velké maminky a ne nějaký obyčejný!
Takže, pokud ještě váháte, co koupit malé holčičce k Vánocům, kočárek ze série „MINI Chicco“ je náš tip. A navíc jej, pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát v naší soutěži! Pozorně si přečtěte tento článek a správně odpovězte na soutěžní otázku! Pokud zahlasujete správně v pořadí 30,31,32 kočárek bude mít místo právě pod vaším vánočním stromečkem a rozzáří oči vaší malé mamince.
Reklama