Nebaví vaše nejmenší jezdit s vámi na nákup? Možná tuhle sobotu změní názor. Pokud je tedy vezmete do obchodního centra Hypernova Průhonice. bude 24. Společnost Kimberly-Clark, výrobce dětských jednorázových plen Huggies, pro vás i pro vaše děti připravila nákup plný pohádek. Od 10 do 15 hodin budou mít možnost se v klidu uvelebit na polštář a poslechnout si pohádku, kterou jim přečte Milena Dvorská nebo Jan Čenský, podívat se v dětském kině na některý z oblíbených českých večerníčků nebo si v dětském koutku Huggies pohrát s hračkami Chicco. V areálu obchodního centra budou nakupující v sobotu 24. listopadu potkávat pohádkové postavy.
Vrcholem celého programu bude ve 14.00 hodin vyhlášení vítěze tříměsíční soutěže o vůz Renault Mégane Air Classic. Již od dubna maminky a tatínkové tipovali množství plenek, které se vejde do zmiňovaného vozu. Jak celá soutěž dopadla, to se dozvíte právě v Průhonicích.
Jedna akce končí a druhá začíná. Počínaje listopadem 2001 připravily plenky Huggies překvapení pro své spotřebitele. Vybraná balení plenek Huggies Freedom budou doplněna o pohádková CD, která si děti budou moci v Hypernově Průhonice nechat podepsat od známých osobností. Jedná se o pět různých CD, která obsahují speciálně upravené známé české pohádky, říkanky a písničky. Pohádky namluvili mimo jiné Jan Čenský, Milena Dvorská, Petr Nárožný, Luděk Hrzal a další.
Plenky Huggies Freedom byly uvedeny na český trh v dubnu tohoto roku a získaly si již mnoho zákazníků. Jedná se o plenky na jedno použití, které se liší především v přístupu ke svým nejmenším zákazníkům.
Reklama