Čekání a těšení na Štědrý večer si děti už dlouhá léta zpestřují každodenním vybíráním okýnka z adventního kalendáře. Jestli chcete svým dětem letos připravit Advent trošku zdravější, když stejně následující týdny stráví pojídáním vánočního cukroví a čokolád z kolekcí, pořiďte jim letos „marťanský“ adventní kalendář od firmy Walmark.
V každém okénku kalendáře totiž děti najdou Marťánka plného vitaminů. Obsah jedné tablety Marťánka kryje dítěti jeho celodenní potřebu vitamínů a minerálů (A, B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, D3, E, biotin, kyselina listová, kyselina paraaminobenzoová, vápník, draslík, zinek, jód, měď, bioflavonidy, lysin hydrochlorid, šípky). Marťánci tak pomáhají zajišťovat zdravý vývoj kostí, tkání a zubů, působí preventivně proti chřipce a dalším onemocněním, zlepšují paměťové schopnosti, podporují chuť k jídlu, posilují vitalitu a dobrý zdravotní stav u dětí. Marťánci v adventním kalendáři mají příchuť lesních plodů a jsou obohaceni o fruktooligosacharidy - rozpustnou vlákninu, jež se nevstřebává v tenkém střevě. Tyto látky představují nezbytnou živinu pro bakterie prospěšné v našem zažívacím ústrojí, podporují jejich růst, a tím mají výrazný vliv na celkovou kondici a zdraví dítěte.

Marťanský adventní kalendář je k dostání v lékárnách a jeho cena by se měla pohybovat kolem 140 - 150 korun.

V naší soutěži můžete kalendář vyhrát pro své dítě i vy. Soutěž začala právě dnes a vstoupíte do ní pomocí buttonu na hlavní straně nebo prostřednictvím rubriky Hrajte a vyhrajte.
Reklama