Jak bydlí ženaté a vdané hvězdy ve spořádaných domovech, to si jistě umí každý představit. Ale jak bydlí osamělí rváči se životem? Jak bydlí rockeři? Odpověď na tuhle otázku jsme získali od těch nejvlasatějších a nejortodoxnějších - o svých domovech nám prozradili podrobnosti Dan Bárta a Petr Kolář.
Petr Kolář, muzikálová star první velikosti, muž po jehož obdivu vzdychají fanynky Hamleta a Johanky, je v soukromí docela normální člověk a ochotně nám odpovídal na naše dotazy.
Kde bydlíte, v domě, nebo v bytě? Bydlím v bytě v centru Prahy, což s sebou nese příjemný věci – třeba že všude dojdu pěšky, ale i nepříjemný.
Chtěl byste na svém bydlení něco změnit?
Chtěl bych bydlet ve vlastním domě, ale zatím se to nerýsuje.
Máte rád středověk, hrajete v romantických muzikálech – platí váš „starožitný“ vkus i pro bydlení, nebo máte raději něco moderního?
Platí. Já mám rád starý věci, holandskej nábytek, romantický zařízení – miluju dřevo, žádný kovy a hrany.
Máte doma něco výstředního, třeba jako vodní postel?
Smích…To teda nemám, máme jen terasu, ta je fajn, ale rozhodně to není žádná výstřednost.
Zpíváte si doma, nebo necháváte práci zásadně za dveřmi?
Zpívám, já vlastně zpívám furt, doma, v autě, všude…
Co u vás doma nesmí chybět?
Odpověď nám Petr Kolář nakreslil, je to velmi vzácný druh jihočeské ryby – slonopstruh. My v redakci si myslíme, že Petrovi slouží jako vysavač:).

Dan Bárta měl při zodpovídání vašich otázek na chatu tolik práce a tak málo času, že nám o svém bydlení nestačil prozradit nic, zato nám celý svůj byt nakreslil – ve dveřích sám autor!
Reklama