„Ne, neéé. Vlasy ne! Nemyj mi je, zase mě budou štípat oči…“ Tak takové protesty je slyšet z nejedné koupelny. Večerní hygiena se často mění v zápas o to, jak úspěšně umýt vlásky vaší malé ratolesti. Už jste vyzkoušeli snad všechny šampony i různé finty a nic nepomáhá? Zkuste sáhnout po šamponu Johnson´s baby a v koupelně můžete zavelet: „Tak a nechci vidět UŽ ANI SLZU!!!“ Uvidíte překvapení v dětských očích, až vám bude říkat: „Mami, vždyť ten šampon opravdu neštípe…“
Šampon Johnson´s baby skutečně v očích neštípe. Formule „Už ani slzu“ vznikla v roce 1960, kdy se odborníkům z firmy Johnson & Johnson podařilo vyvinout tak jemný šampon, že pěna, která náhodně vnikla do očí, nezpůsobila žádné podráždění. Od té doby, kdy byl na trh uveden první dětský šampon Johnson´s baby, však uplynulo hodně vody a mnohé se změnilo. Johnson´s baby přinesl na trh nové a vylepšené výrobky vždy v té nejvyšší kvalitě. Podívejte se s námi, jaké vlastně v současné době existují varianty, abyste mohla vybrat tu, která by vašemu děťátku vyhovovala nejlépe.

Jemný dětský šampon je díky svému neutrálnímu pH jemný jako samotná voda. Jednoduše se smývá a je vhodný již od novorozeneckého věku.

Jemný dětský šampon s kondicionérem je vhodný pro delší a silnější vlásky. Kondicionér o vlásky pečuje a zanechává je snadno upravitelné. Šampon nedráždí citlivou hlavičku děťátka a je tak jemný, že ho můžete používat každý den.

Jemný dětský šampon s heřmánkem pomáhá udržovat zdravou strukturu vlasů a je vhodný i pro dospělé, takže i vy můžete mít vlasy hebké jako vaše děťátko. Šampon oživuje světlou barvu vlasů a díky své jemnosti je vhodný ke každodennímu použití.

Novinkou je jemný dětský šampon s medem, který je obohacen o přírodní výtažek z akátového medu, vyznačujícího se svými zvlhčujícími vlastnostmi. Zanechá vlásky přirozeně lesklé a hebké.

Všechny šampony Johnson´s baby obsahují unikátní formuli „Už ani slzu“, která je velmi šetrná k citlivým dětským očím a přesto účinně myje vlásky a pokožku hlavy.
Řekněte, nechtěla byste i vy mít hebké a zdravé vlasy stejně jako vaše dítě?!? Zkuste dětský šampon Johnson´s baby, který ve světě s oblibou používají nejenom děti, ale rádi a často po něm sahají také jejich rodiče. Sama uvidíte, jak budou všichni kolem vás spokojeni.
Reklama