Už jste si někdy spočítali, kolik hodin týdně strávíte tak neuspokojující činností, jako je mytí nádobí? Co všechno by se dalo za tu dobu stihnout! A to ani nemluvíme o tom, že vaše ruce trpí při dlouhodobém máčení ve vodě smíchané s mycím prostředkem, i kdyby to byl ten sebejemnější. Že nemáte na vybranou? Že tuhle práci u vás doma nikdo jiný dělat nechce? Zkuste se tedy pohlédnout po poněkud jiném pomocníkovi.
Tipem právě pro vás je výborná myčka Favorit Triathlon od vyhlášené značky AEG, která v sobě spojuje snad všechno, co od takového domácího spotřebiče očekáváte. Za prvé je myčka Favorit Triathlon neuvěřitelně tichá, její hlučnost dosahuje maxima pouhých 46 dB(A), takže se nemusíte bát, že by její hukot rušil poklidnou atmosféru vašeho domova. Kromě toho je myčka Favorit více než úsporná, dokonce byla díky své nízké spotřebě elektrické energie (1,09 kWh) zařazena do energetické třídy A. Spotřeba 15 litrů vody také není nijak moc, když vezmete v úvahu, kolik toho taková myčka umyje naráz.
Myčka Triathlon od AEG je standardně vybavena pěti mycími programy a čtyřmi různými teplotními stupni (70oC, 65oC, 50oC, 40oC), její ovládání je jednoduché a nenáročné, navíc všechno, co se právě děje, můžete sledovat na přehledném ovládacím panelu. Součástí vybavení je samozřejmě výškově nastavitelný horní koš na nádobí, systém AQUA-CONTROL zabraňující přetečení vody a předvolba spuštění programu až na dobu 9 hodin.
A kolik že za tento kuchyňský zázrak zaplatíte? Doporučená prodejní cena myčky AEG Favorit Triathlon je pouhých 19 990 Kč.