Moderátorská hvězda Novy, galantní čekatel na svou spolumoderátorku Mirku Čejkovou, šéf nováckého zpravodajství – v on-line rozhovoru se čtenáři našeho magazínu toho na sebe zas tak moc neprozradil. Byl loajální ke své televizi, jako lev bojoval za své podřízené, hlavně za sporťáky:), a snažil se čtenářům vysvětlit, jak to v televizi chodí. Ale jak to chodí u Zunů, to jsme se z rozhovoru nedozvěděli. Proto jsme se ho na to zeptali.
Kde bydlíte - v domě, nebo v bytě?
Bydlím v bytě, v domě svých rodičů. Takže vlastně v domě i v bytě zároveň. Vlastní dům? To bych nechtěl, je to moc práce a starostí.
Chystáte se ještě na další děti? Vešly by se k vám ještě?
Na děti se nechystáme, není to možné kvůli zdravotním potížím mé ženy. Ale kdyby přišly další, už by se asi nevešly. Když je u nás ještě moje dcera z prvního manželství, je tam místa tak akorát.
Jaký typ interiérů upřednostňujete? Jste spíš „starožitník“, nebo ctitel skla a chromu?
Mám rád velký, volný prostor – málo jednotlivých kusů nábytku a hodně místa.
Má ve vašem bytě prostor nějaká sbírka? Sbíráte něco zajímavého?
Ne, teď už nesbírám, jako kluk jsem sbíral všechno možné, od obalů od žvejkaček po známky, ale dnes už nic.
A co váš vztah k domácím pracím? Vykonáváte je?
Nenávidím je.
V jednom rozhovoru jste uvedl, že doma myjete schody.
No jo, ale to není doma, to je na chodbě, takže to vlastně není domácí práce. Ale je fakt, že mě někdy mytí schodů uklidňuje.
A co u vás doma rozhodně nesmí chybět? Co dělá váš domov domovem?
Pavel Zuna se zamyslel a pak řekl, že doma nesmějí chybět… a hned jedno z nich nekreslil – alespoň nám to tvrdil – posuďte sami:).