Už jste vybudovali svým dětem na zahradě jejich ráj? Mají svůj domeček, pískoviště, bazének a spoustu pohyblivých hraček v podobě motorek tříkolek či aut s kolečky a sedátkem? Máme pro vás ještě jeden tip na houpačku pro nejmenší od Chicco, o kterou právě soutěžíme.
Děti houpačky přímo milují. Začíná to domácím závěsným „hopsadlem“, což je takové menší předchůdče houpačky, kdy se ještě nechodící dítě může pohupovat, točit se a zažít spousty zábavy, zvlášť, když se mu v tu chvíli věnujete a vymýšlíte legrační hry. Domů si můžete pořídit i klasickou houpačku, kterou zavěsíte se shora do dřevěného futra dveří do speciálních háků a houpačku můžete kdykoliv pověsit či složit, aby nepřekážela.
Chicco nabízí různé druhy a velikosti houpaček, které si můžete vyzkoušet jak v bytě, tak i na zahradě. A nejsou to jen houpačky pro jedno dítě, ale také pro dvě, takže se mohou houpat spolu a tím zamezíte dětským dohadům, kdo se bude houpat první či kdy už se mají spolu vyměnit. Na vetší houpačku pro jedno a více dětí ale potřebujete více prostoru, takže se tato velká houpačka hodí spíš na zahradu či větší terasu. Houpačky se vyrábějí ve veselých barvách a díky konstrukci, ve které jsou zavěšené, jsou bezpečné. Houpačky pro nejmenší mají dokonce speciální bezpečnostní sedátko, které zabraňuje přetočení i když se o to nezbedné dítko úpěnlivě snaží. Tento sedák má i v prostoru rozkroku dítěte bezpečností hrazení – pás, aby dítě nemohlo “propadnout“ zepředu a neublížilo si.
Pokud vám doma ještě houpačka chybí, zúčastněte se naší velké soutěže s firmou Chicco o skvělou houpačku! Pokud odpovíte správně na soutěžní otázku a ještě se vám povede být zrovna třicátou čtenářkou, která se zúčastnila v soutěži, houpačku vyhráváte!
Reklama