Léto se sice přehouplo do druhé poloviny a za pár týdnů už začíná škola a školka, ale krásné letní počasí nás všechny tahá ven užít si v pohodě letní radovánky. Máme pro vás tentokrát skvělou soutěž o jednu velkou skluzavku pro děti od firmy Chicco! Soutěž potrvá týden a ten, kdo bude hlasovat jako dvacátý, jí získá! Tak hurá do toho!
Skluzavky Chicco jsou veselé, barevné a bezpečné. Vyrábějí se v několika velikostech, takže můžete udělat radost potomkům od malého batolete až po větší dítě, které rádo chodí na písek a dokáže ocenit všechny „vychytávky“ větších skluzavek. Ty Chicco nabízí buď jako klasické samostatné skluzavky nebo jako kombinované skluzavky s hradním cimbuřím, kde schody jsou nahoře ozdobené hradbou, dole vzniká prostor na hraní, kam se děti mohou schovat a různě vykukovat. Každopádně se skluzavkou Chicco je určitě zábava! Menší skluzavky můžete dítěti pro radost umístit i do dětského pokojíčku, ty větší na zahradu, na terasu či větší balkon. Děti se mohou klouzat jen tak, nebo jí přemístit na pískoviště či k bazénku a jezdit tak s výskotem rovnou do vody! A mít svou vlastní skluzavku, to je přece báječné!
Chicco také myslí na dětskou bezpečnost. Skluzavky jsou vyrobené z lehkého tvrzeného plastu a mají oblémi hrany, aby se dítě neporanilo. Takže, pokud vaše dítko po takové skluzavce touží, zúčastněte se soutěže a pokuste se o štěstí. Léto ještě neskončilo, tak si užijte!
Soutěž najdete na hlavní straně magazínu v pravé liště označenou logem Chicco!
Reklama