Jsem už skoro dvacet let vdaná, s manželem jsme vedli poměrně normální sexuální život – žádné výstřelky, pravidelný sex jednou až dvakrát týdně. K milování dával impuls spíš manžel, já jsem mu vyhověla, ale musím říct, že někdy jen proto, že on chtěl. Já vím, že si mnoho žen řekne, nic moc, ale nám to tak vyhovovalo.
Před časem jsem si ale šla sednou se svou kamarádkou na víno, trochu jsme se spolu opily a hovor nakonec skončil na velmi intimních tématech. Kamarádka mi vyprávěla, že jí poslední dobou strašně baví sex a že začali dokonce s manželem po mnoha letech manželství různě experimentovat, že se svazují, masírují a podobně. Že prostě dělají takové drobné prasárničky, jak tomu ona říkala. Nikdy jsem se o takových věcech s nikým nebavila, ale musím přiznat, že mě rozhovor připadal moc zajímavý a vzrušující.
Když jsem přišla domů, byla jsem tím rozhovorem tak vzrušená, že jsem se hned rozhodla s manželem nějaký ten experimentální sex zrealizovat. Manžel mě však odpálkoval, že jsem opilá a co to po něm chci, jak doslova řekl, za prasárny. A kde že jsem se to naučila!
Pak mi řekl, že je mu jasné, že jsem večer určitě nebyla s žádnou kamarádkou, ale s nějakým chlapem a že teď chci, aby se mnou dělal to, co můj milenec. Od té doby se náš život úplně zhroutil, manžel, který nikdy nebyl žárlivý, mě teď podezírá a kontroluje a místo zpestřeného žhavého sexu nemáme sex žádný.
Zajímalo by mě, jaké mají zkušenosti ostatní ženy, zda je reakce mého muže normální. A také bych chtěla poradit, jak bych mohla ztracenou důvěru a pohodu ve vztahu získat zase zpět, vždyť jsem nic špatného neudělala!

Lenka

Poradíte Lence, jak urovnat domácí vztahy? Jaké máte s mužskou žárlivostí zkušenosti vy? Napište nám své názory!
Reklama