Víte, co by u vás doma rozhodně nemělo chybět? Koutek s pohodlným křeslem nebo ušákem, kde si můžete skvěle zalelkovat, přečíst si knížku, poslechnout si oblíbenou hudbu nebo si jen tak lenošit a snít. Protože vy si to určitě zasloužíte.
Snad v každém bytě se najde místečko, které se dá jednoduše předělat na jakousi soukromou trucovnu. Nepotřebujete k tomu nic moc. Když máte nějaké penízky našetřené, můžete si koupit křeslo fungl nové, ale i s pár stovkami v kapse se dá pořídit prima posezení. Když prolezete bazary s nábytkem, kolikrát tam objevíte skutečné perly. A nebo se koukněte k babičce na půdu. Často stačí takový starší kousek jen oprášit a pěkně přečalounit a máte solitér jako nový.
K němu ještě nějaký šikovný stoleček nebo třeba jen pěknou papírovou krabici, aby bylo na co odložit šálek s kávou nebo sklenku vína. Stojací lampu, aby se vám lépe louskala detektivka. Nezaškodí, když je nablízku okno, které nejen poskytne světlo a teplo slunečních paprsků, ale teď na jaře vám pomůže hezky vyluftovat problémy z hlavy :-)
Když si dáte ještě dáte záležet na barevném vyladění potahu, záclon, polštářků a případně ještě měkoučkého koberečku pod nohy, pak hrozí nebezpečí, že se pro vás stane problémem vůbec se z vaší trucovny přesunout do jiné části bytu. Třeba do kuchyně… Nakonec, proč by jednou nemohli uvařit jiní? Vy máte přece rozečtenou tu detektivku :-)

Foto: IKEA
Reklama