Dneska už bych to asi neudělala, ale před dvěma roky mi to přišlo jako bezva nápad. Bylo mi tehdy 25, ale pořád jsem žila dost nevázaně. Jednoho dne jsem si začala románek s klukem, kterého jsem jen tak letmo znala, pravda spíš než románek šlo o užívání si. Spali jsme spolu, ale o naší budoucnosti nás nenapadlo ani přemýšlet. Sex s Richardem byl hrozně v pohodě a lásku jsme do něj víceméně nepletli i když už to pomalu začínalo vypadat, že se nějaký ten amorek objevuje. Scházeli jsme se buď u něj nebo u nás doma, hodně času jsme ale trávili každý zvlášť se svými kamarády, kteří se většinou navzájem více či méně znali.
Jednou jsem se sešla na kafe s Hankou, jen tak na babský pokec, a co jsem se nedozvěděla. Hanka se mi pochlubila, že se den předtím vyspala s jedním klukem, prý že ho asi znám, jmenuje se Richard. Krve by se ve mně v ten okamžik nedořezal. Ten prasák se odpoledne miluje se mnou a večer si svoje čísla klidně zopakuje s Hankou!!! V prvním okamžiku jsem měla chuť Hanku přinejmenším rozstřílet na kousky, ale viděla jsem, že ani ona neměla o mém vztahu s Richardem ponětí. Chvíli jsme tam zmateně seděly a nevěděly co bude dál, ale pak se v nás probudila ženská solidárnost a po pár panácích jsme zkonstatovaly, že tohle by tedy Ríšovi rozhodně nemělo jen tak projít. Moje začínající láska k němu se v ten okamžik vytratila a její místo zabrala chuť po pomstě. Ač sokyně, vymyslely jsme dokonalý plán.
Zavolala jsem Ríšovi a koketně jsem mu oznámila, že mám dneska celý byt pro sebe… Dohodli jsme se, že se v osm sejdeme u mě doma. Náš plán spočíval v tom, že se Hanka schová v mém bytě a počká, než se mi podaří toho bídáka dostat do postele. Všechno klaplo. Richard přišel přesně v osm, otevřela jsem mu v tom nejsvůdnějším prádle a hned u dveří jsem ho začala svádět, dle plánu jsme za 10 minut leželi v bouřlivém objetí na posteli a v ten okamžik se zjevila v ložnici Hanka. Měly jste ho vidět, začal koktat, měnit barvu, zmateně natahovat slipy, ale všechno marně:-)
Zlatý hřeb večera měl teprve přijít. Začaly jsme toho nahatého blbečka mlátit hlava nehlava, když jsme usoudily, že už má dost vyprovodily jsme ho v rouše Adamově před dům a jeho svršky jsme za ním poslaly oknem. Pocit z dobře vykonané pomsty nás hřál ještě celou noc… Pár týdnů na to mi Richard, trošku s obavami, volal a zval mě na rande. Já šla a teď už to budou dva roky co jsme šťastně spolu. Ale, jen tak mezi námi, mé lišácké pomsty ani trošku nelituju :-)

Soňa
Reklama