Jste sama, ale sama už být nechcete? Kloudného chlapa jste už nepotkala, ani nepamatujete, nebo když jo, tak byl už zadaný? Hledáte partnera na celý život nebo nezávazný flirt? Inzeráty v novinách už jsou pasé. Teď frčí seznamování přes internet.
Spousta lidí se dnes chlubí tím, že se se svým současným partnerem seznámili na internetu, ať už na nějakém diskusním fóru nebo na opravdické seznamce. Proč byste to nezkusila i vy? Za pokus nic nedáte a nepotřebujete k tomu nic víc, než přístup k internetu a vlastní e-mailovou schránku. Podívali jsme se za vás, kde se dá u nás na síti seznámit, a zde jsou naše tipy:
Když si zadáte seznamování do některého z velkých vyhledávacích serverů, zjistíte, že seznámit se na internetu bude hračka. Z obrazovky na vás totiž kouknou stovky webů zaměřených právě na tyto služby, od „velkých“ seznamek se širokým záběrem a celkem propracovaným systémem přihlašování, přes menší regionální seznamky až po srandičky typu Seznamka pro panny a panice… Když se podíváte blíže, tak zjistíte, že mnohem více poptávek je na internetových seznamkách od mužů než od žen. Což ale zrovna vám docela hraje do noty. Tak do toho!
Jednou z nejznámějších seznamovacích internetových stránek je www.seznamka.cz, která nabízí poměrně velký počet seznamovacích inzerátů (můžete se seznámit s ní i s ním, na vážno nebo jen na sex, ale také si tu můžete najít kamarády na dopisování, na sport, do hospody nebo do hor…). Kromě toho jsou na webu i vtipy, magazín s články nejen o lásce, a chat.
Další poměrně známý server je www.rande.cz, kde si můžete po zaregistrování anonymně najít partnera podle zadaných požadavků (vážně i jen tak), můžete nechávat vzkazy apod.
Když si na internetu zadáte adresu www.seznamit.cz, můžete se podobně jako na předcházejících serverech seznamovat dle libosti a naturelu, ale najdete tu i vtipy, chat, pohlednice a SMS bránu.
Také název další seznamovací on-line agentury napovídá, o co jde. Na www.romantika.cz si můžete on-line povídat s potenciálními milenci, můžete zadávat inzeráty anebo si pomocí vyhledávání vybrat novou lásku nebo partnera pro flirt či kamarády, se kterými se budete bavit.
Jedna perlička na konec. Pokud holdujete naturismu neboli nudismu a myslíte si, že hlavní předností vašeho budoucího partnera by měl být kladný vztah k nahotě, pak se určitě mrkněte na nudistickou seznamku, kde můžete nejen hledat partnera, ale také třeba jen klábosit s ostatními nudisty.