Některé maminky řeší problém, když chtějí jet s malým dítětem na dovolenou, kde jejich miminko bude spát. Zvláště pokud jedou někam, kde není k dispozici dětská postýlka. Strachují se, že pokud vezmou své dítě k sobě do postele, dítě při spaní buď z postele vypadne nebo se rodiče díky malému cestovateli nevyspí. Také se maminky často obávají, že dítě, pokud nespí ve své postýlce, bude špatně usínat a spát. Často díky těmto obavám raději zůstávají doma, než aby vyrazily někam na výlet či na chalupu, kde budou muset řešit tento problém. Protože teď zrovna vrcholí prázdniny a letní období přírodních radovánek a byla by přece škoda být s miminkem doma, máme pro vás praktický tip od firmy Chicco.
Naším horkým tipem je cestovní, velice vkusná a praktická postýlka, která vám v autě či jiném dopravním prostředku rozhodně nebude překážet. Naopak, dá se složit do speciální cestovní tašky a zabere tak pouze místo jako jiná cestovní taška průměrných rozměrů.
Cestovní postýlka Chicco má snímatelný potah a na bočních stěnách má síťovinu, která umožňuje dítěti sledovat okolí a slouží k lepší cirkulaci vzduchu. I vy, pokud máte postýlku vedle své, můžete díky síťovině pohodlně sledovat, jestli dítě klidně spí.
Postýlka má pevné dno a měkkou matraci. Matrace zvyšuje pohodlí dítěte, takže si opravdu připadá jako doma ve své postýlce. Nic ho netlačí, má dostatek prostoru. Každá maminka ocení přebalovací desku, která je součástí této postýlky. Deska se dá upevnit za horní okraje postýlky tak, že můžete bez problémů dítě přebalit či převléci bez namáhavého sklánění a bolestí zad.
Tato cestovní postýlka Chicco jde velmi snadno a rychle rozložit či složit a má bezpečnostní pojistku proti náhlému složení.
Takže, pokud nevlastníte cestovní postýlku, využijte naší rady a pořiďte si takovou postýlku od Chicco! Užijte si prázdniny s vašimi nejmenšími v klidu, bez stresů a v bezpečí.
Reklama