Možná i vás už přestalo bavit chodit každý den do zaměstnání, kde jen musíte plnit přidělené úkoly a nemáte žádný prostor pro vlastní seberealizaci. Jestli jste se rozhodla založit si vlastní firmu, jejíž první ředitelkou, sekretářkou i uklízečkou budete vy sama, jistě se porozhlížíte po kvalitní a spolehlivé kancelářské technice. Ať už vaše podnikání bude mít jakýkoliv charakter, určitě se neobejdete bez faxu, telefonu se záznamníkem a kopírky. Tohle všechno a ještě další tři velmi užitečné funkce vám v jednom nabízí nový fax Magic2Classic značky Philips. Nechte se rozmazlit!
Tento fax nejen, že je krásný, tichý a elegantní, ale jeho technické možnosti uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Převratnou novinkou, která maximálně zjednodušuje práci s dokumenty, je odnímatelný scanner. Pokud potřebujete kopírovat něco z knihy, novin nebo třeba z mapy, jednoduše požadovanou stránku naskenujete a pak už ji standardním způsobem odešlete faxem.
Velkou výhodou tohoto přístroje je fakt, že je konstruovaný tak, aby zabíral co nejmenší plochu vašeho stolu, takže se vejde i do té nejmenší kanceláře. Prostor před faxem můžete využít, jak potřebujete, protože zasílaný dokument vystupuje v horní části faxu. Faxovat můžete buď okamžitě, nebo lze jednoduše odeslání dokumentu naprogramovat na později. Navíc se nemusíte bát, že ve vaší nepřítomnosti dojde papír, protože fax má paměť v rozsahu až 50 stran A4. Samozřejmě můžete přes svůj fax také telefonovat, a to s veškerým komfortem automatické volby čísel, volání se zavěšeným sluchátkem (handsfree) a s možností zaznamenat vzkazy až do doby 30 minut. Můžete si vybrat z deseti vyzváněcích melodií.
Fax Magic2Classic také funguje jako spolehlivá kopírka, která dokáže vyrobit až 50 kopií v několika stupních rozlišení, od jemného až po foto. Můžete kopírovaný dokument také zvětšovat nebo zmenšovat.
A to stále ještě není všechno! Tento mnohofunkční přístroj umožňuje přepojení hovoru z faxového přístroje na všechny typy externích (bezdrátových) telefonů, po připojení externího modemu je také možné přijímat dokumenty do vašeho PC.