Kamarádka mi před časem řekla, že chodí na chaty na internet a ať si to taky někdy zkusím, že je to fajn. Na internet se dostanu v práci i doma, tak jsem si řekla, že to prubnu. Nejdřív mi to nic moc neříkalo. Zjistila jsem, že chatování je děsný žrout času a navíc jsem si ani neměla s těmi lidmi co říct a jejich tlachání mi přišlo nanic. Ale pak jsem tam potkala jednoho zajímavého člověka, se kterým jsme si nějak padli do noty. Začali jsme si psát i mimo chat, poslali jsme si fotky a tak.
Naše mailová komunikace byla ze začátku docela nevinná, ale po nějakém čase jsem najednou zjistila, že dostává erotický podtext. Oba jsme zadaní a ani jednou jsme se nebavili o tom, že bychom se měli nebo chtěli setkat, ale takhle elektronicky to mezi námi začalo pořádně jiskřit. Začali jsme si povídat přes ICQ, hlavně večer a v noci, když manžel nebyl doma, a jednou se stalo, že naše žhavé vzkazy přešly až do pořádného virtuálního sexu. Byla jsem z toho úplně vyvedená z rovnováhy, protože doteď jsem si myslela, že virtuální sex je pitomost a že to není nic pro normální lidi. A najednou jsem to dělala a ještě ke všemu se mi to líbilo!
Od té doby jsme to udělali ještě několikrát a vždycky to bylo moc krásné a vzrušující. Mezitím mi ještě můj virtuální milenec posílá denně dvojsmyslné maily a esmesky, takže na naše neobvyklé erotické hrátky musím myslet pomalu dnem a nocí. Můj muž si naštěstí zatím ničeho nevšiml, ale docela se tomu divím. Protože díky tomuhle mému dobrodružství se i náš manželský sex docela změnil, a to k lepšímu. Poslední léta jsem dost často předstírala spánek, únavu nebo bolesti hlavy, abych se vyhnula rutině v posteli, ale teď jsem permanentně tak nažhavená, že si svoje vášně „vybíjím“ na nic netušícím manželovi. On je samozřejmě rád, že jsem zase nějak na „to“, ale ve vlastní chlapské ješitnosti ho asi ani nenapadne, že za tím může být nějaký jiný muž. Cítím se z toho dost divně, protože mám pocit, že vlastně oba dva podvádím. Svého manžela tím, že na něj aplikuju vášeň, kterou vzbudil někdo jiný. A svého virtuála tím, že on se mnou nikdy neprožije opravdický sex, ale jen cybersex. Je to nevěra, nebo není? Někdy si říkám, že bych toho měla nechat, dokud není nějaký průšvih. Ale je to skoro jako droga. Co s tím?

Julie
Reklama